Aktuality

mstelnice.eu » Aktuality

Vzkazy a připomínky

Lenka napsal
Na stránce INFORMACE - STRAVOVNA budou vždy zveřejněny částky k úhradě stravného a školného na daný měsíc nejpozději do 7. dne v měsíci. Pokud bude nějaká změna, dozvíte se informaci včas na webových stránkách nebo na nástěnce v MŠ. Dovolujeme si připomenout rodičům, kteří platí bankovním převodem, že celková částka musí být připsána na účet nejpozději 15.dne v měsíci a upozorňujeme na dodržování předepsané částky. A zároveň prosíme při platbě v hotovosti mít částku k úhradě připravenou, pokud je to možné, co nejpřesněji podle předpisu, který je na nástěnce nebo na webových stránkách. Předpis k platbě stravného a školného na daný měsíc lze poslat i na Vámi uvedenou e-mailovou adresu (viz.níže) - "Odběr aktualit"
Je-li dnes středa, co bude zítra?
Stránka: 1

UPOZORNĚNÍ !

  • ve školce se vyskytla spálová angína

Spálová angína je bakteriální onemocnění vyvolané streptokokem skupiny A, jehož působením dochází k typickým kožním projevům spálové angíny (vyrážka, malinový jazyk). Inkubační doba spály je 2-4 dny. Spálová angína nejčastěji postihuje předškoláky a školáky ve věku 5-15 let. Jedná se o onemocnění, které se typicky vyskytuje v dětských nebo studentských kolektivech nebo v rodinách. Nemocné dítě musí být z kolektivu okamžitě vyřazeno, počítejte přibližně se 2 týdny léčby a následné rekonvalescence.

Vyvěšeno 06.03.2023

RESPIRAČNÍ ONEMOCNĚNÍ

  • rýma, kašel u dítěte v MŠ aneb jak se k tomu má mateřská škola postavit...
  • edukační videoprezentace pro zákonné zástupce (rodiče)

"Dítě nechodí do školky pořád, jen když je zdravé..."

Telnický zpravodaj

Odběr aktualit

Nabízíme bezplatné zasílání "Aktualit" do Vaší e-mailové schránky.

  • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., Zákon o ochraně osobních údajů. Osobní údaje mohou být vymazány na základě Vašeho požadavku stejným způsobem jako byly zadány.

Nabídka pro zákonné zástupce (rodiče)

  • nabízíme (za poplatek) CD - fotografie a DVD - video ze školních let (průběžně). Zájemci si napíší závaznou objednávku, hotová CD a DVD budou připravena k předání po zpracování.
Home